V sveikatingumo bėgimas "Kūlupėnai - 2020"

Kovo 11-ąją,  Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-metį, kūlupėniškiai paminėjo susirinkę į penktąjį sveikatingumo bėgimą – „Kūlupėnai – 2020“. Renginį iškilmingai pradėjo Kūlupėnų seniūnė Rita Lubienė, kuri visus pakvietė sugiedoti Lietuvos Respublikos himną. Apie 40 kūlupėniškių, pasipuošę tautinėmis vėliavėlėmis, trispalviais balionais ir kita tautine simbolika, susirinko paminėti svarbios Lietuvai šventės.

Sveikatingumo bėgime prie starto linijos  stojo 38 bėgimo mėgėjai. Atskirose amžiaus grupėse nugalėjo ir prizines vietas užėmė: I gr. (gim. 2008 m. ir jaunesnių) – I v. – Nerija Vaičiūtė ir Laimis Talmontas, II v. – Gintaras Talmontas; III v. – Edvinas Žilinskis; II gr. (gim. 2005–2007 m.) – I v. – Neringa Špuntovaitė ir Šarūnas Drakšas; II v. – Akvilė Pociūtė ir Augustas Pocius; III v. – Viktorija Talmontaitė ir Elidijus Jundulas; III gr. (gim. 2000–2004 m.) – kartu finišavo ir I -ąją vietą užėmė Donatas Jurkevičius ir Gabrielius Talmontas; II v. – Laurynas Jokubaitis; IV gr. (gim. 1999 m. ir vyresnių) – I v. – Simona Vaičienė ir Sigitas Jonutis; II v. – Irena Raišuotienė ir Kazys Vaičius; III v. Alma Daškevičienė ir Tomas Abelkis.

Sveikatos grupėje bėgo visos šeimos ir  bėgimo mėgėjai, kurie nuotolį įveikė savo malonumui,  nelenktyniaudami. Gausiausia  šeima buvo Stanislavos ir Kęstučio Talmontų – 7 nariai. Jauniausi bėgimo dalyviai buvo Saulė Talmontaitė ir Vilius Jašinskas, penkiametis, dalyvaujantis tradiciniame bėgime nuo gimimo.

Vyriausi – Laima Šopauskienė ir Jonas Benetis, kuris yra iniciatorius, pradininkas, tradicija tapusio bėgimo, skirto kovo 11 - ąjai paminėti

Nugalėtojai, prizininkai ir šeimos apdovanoti Kretingos rajono savivaldybės administracijos Kūlupėnų seniūnijos, sporto klubo „Kūlupėnai“, Kalnalio-Kūlupėnų parapijos klebono kun. Mindaugo Nausėdos įsteigtais prizais. Visus šventinio bėgimo dalyvius  karšta arbata ir sausainiais vaišino Kretingos rajono kultūros centro Kūlupėnų skyrius.

Bėgimo organizatoriai dėkoja vyr. teisėjai Viktorijai Domarkaitei, varžybų sekretorei Sigitai Domarkaitei ir visiems savanoriams už pagalbą organizuojant sveikatingumo renginį.

 Kūlupėnų seniūnijos sporto organizatorė Dovilė Višinskienė