Tinklinio turnyras jaunimui!

Kūlupėnų M. Valančiaus pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko jaunimo tinklinio turnyras, kuriame jėgas išmėgino keturios komandos: dvi Kūlupėnų bendruomenės merginų ir dvi 8-10 klasių vaikinų sudarytos   komandos.

,,Komunikabilūs“ 2:0 (25:23, 25:22) nugalėjo ,,Leidis“ merginų komandą, ,,BMP“ merginos 2:1 (25:17, 20:25, 15:13) įveikė vaikinų  ,,Urangutangiuką“;  ,,BMP“ 0:2 (21:25, 26:28) nusileido ,,Komunikabilūs“ komandai; ,,Leidis“  po atkaklios kovos 2:1 (20:25, 25:23, 15:13) išplėšė pergalę prieš ,,Urangutangiuką“ ; ,,BMP“ 2:0 (25:21, 25:23) įveikė ,,Leidis“ komandą; ,,Komunikabilūs“ 0:2 (17:25, 23:25) nusileido ,,Urangutangiuko“ komandai.

Suskaičiavus taškus, komandos vietomis pasiskirstė sekančiai: ketvirti liko ,,Urangutangiukas“ -  Aurimas Mažonas, Matas Vaičekauskas, Aurimas Pilelis, Ernestas Narvilas, trečia  ,,Leidis“ -  Renata Švelnytė, Gražina Vilimienė, Simona Gusčiutė, Jurga Abartytė, antros - ,,BMP“  merginos Dovilė Jokubaitytė, Viktorija Domarkaitė, Sigita Domarkaitė, Viktorija Jokubaitytė, Indrė Eismontaitė.

Turnyro nugalėtojais tapo Kūlupėnų M. Valančiaus pagrindinės mokyklos vaikinų komanda ,,Komunikabilūs“ -  Povilas Gagilas, Laurynas Jokubaitis, Artūras Baltrimas, Dovydas Zajenčiauskas.

Komandos nugalėtojos žaidėjams įteikti medaliai ir seniūnės Ritos Lubienės prizas tortas, komandų prizininkių žaidėjams – medaliai. Medaliais pasirūpino sporto klubas ,,Kūlupėnai“.

Šiuo tinklinio turnyru kūlupėniškai užbaigė varžybas sporto salėje ir, atšilus orams, pradės žaisti paplūdimio tinklinį. Gegužės mėnesį futbolo komanda ,,Kūlupėnai“  rungtyniaus rajono futbolo 7x7 III lygos pirmenybėse.