Svarsčio rovimo varžybos

Balandžio 18 dieną Kūlupėnų bendruomenės centro salėje vyko Kūlupėnų seniūnijos gyventojų svarsčio rovimo varžybos. Dalyviai varžėsi dviejose amžiaus grupėse: vaikinai iki 17 metų (svarstis 16 kg) ir vyrai ( svarstis 32 kg). Vaikinų grupėje trečią vietą laimėjo Kūlupėnų M. Valančiaus pagrindinės mokyklos 8 klasės mokinys Ernestas Narvilas, antras – Donatas Bumblys, o nugalėtoju tapo  Kūlupėnų mokyklos 10 klasės mokinys Aurimas Mažonas, 16 kg svarstį išrovęs 101 kartą.

Vyrų grupėje trečias buvo Artūras Narvilas, antras Valentas Turauskis, o čempiono vardą iškovojo Kęstutis Bertašius, 32 kg svarstį išrovęs 40 kartų.

Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti sporto klubo ,,Kūlupėnai“ įsteigtomis taurėmis ir medaliais.