Metų sandūroje - rankų lenkimo varžybos

Gruodžio 20 d. Kūlupėnų kultūros centro salėje vyko atviros rankų lenkimo varžybos, kuriose dalyvavo ir keletas profesionalių sportininkų iš kitų Lietuvos miestų Skuodo, Mažeikių, Gargždų ir vienas sportininkas iš Kauno.
Kūlupėnų garbę gynė aštuoni sportininkai. Merginų dešine ranka svorio kategorijoje iki 60 kg. Karolina Narvilaitė iškovojo antrą vietą, Gabrielė Stroputė trečią vietą. Svorio kategorijoje virš 60 kg. Kristina Bertašiūtė pirmą vietą, Monika Kripaitė antrą vietą. Vaikinų dešine ranka svorio kategorijoje iki 70 kg. Aurimas Mažonas iškovojo antrą vietą, Finale Aurimas kovojo su labai stipriu varžovu Lietuvos jaunimo savo kategorijoje čempionu Karoliu Macevičiumi iš Skuodo. Svorio kategorijoje iki 80 kg. Artūras Narvilas užtikrintai iškovojo pirmąją vietą, finale nugalėjes sportininką iš Skuodo komandos Tomą Stanių. Po dešinės rankos kategorijos vyko kairės rankos vendetos kovos šešių raudų. Karolina Narvilaitė vs Simona Avtuchovic 1-5, Kristina Bertašiūtė vs  Monika Kripaitė 2-4, Saulius Kubilius vs Dovydas Macevičius 1-5, ir daugiausia dėmesio susilaukė Artūro Narvilo ir Karolio Macevičiaus kova kurioje Artūras nepaliko jokių šansų 6-0.
Varžybose dalyvavo 18 sportininkų. Varžyboms teisėjavo Laurynas Bučys, Kęstutis Bertašius sekretoriatas Kęstutis Jokubauskas.
Dėkojame sporto klubui „Kūlupėnai" už isteigtus prizus, Jovitai Rimkuvėnei už pagalbą organizuojant renginį ir visiems prisidėjusiems.