Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui rankų lenkimo varžybos

Minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25 – metį Kūlupėnų kultūros centre vyko atviros Kūlupėnų seniūnijos rankų lenkimo varžybos. Sportininkai varžėsi dvejose svorio kategorijose: merginos , moterys iki 60 kg ir virš 60 kg; vaikinai, vyrai – iki 80 kg ir virš 80 kg. Sugiedojus Lietuvos himną, po organizatorių sveikinimų  23 rankų lenkimo mėgėjai stojo į kovą dėl sporto klubo ,,Kūlupėnai“ įsteigtų prizų. Varžyboms teisėjavo rankų lenkimo sportininkas profesionalas Kęstutis Bertašius.

Merginų, moterų svorio kategorijoje trečias vietas laimėjo Dovilė Jokubaitytė ir Renata Švelnytė, antras – Ieva Višinskaitė ir Sigita Domarkaitė. Nugalėtojomis tapo Jurga Abartytė (Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos dešimtokė) ir Aida Daukantienė.

Vaikinų, vyrų svorio kategorijose trečias vietas iškovojo Artūras Narvilas ir Laurynas Žilinskas, antri – Antanas Motužis ir Artūras Bružas, o čempionų vardus laimėjo Andrius Taučius ir Remigijus Mažeikis.

Iššūkio dvikovose arba ,,Vendetos“ rungtyje, kai sportininkai varžosi tik kairėmis rankomis ir nesvarbu kokiai svorio kategorijai priklauso. Priešininkai rankomis lenkiasi tris kartus. Artūras Narvilas 2:1 nugalėjo seniūnijos čempioną Andrių Taučių, o Remigijus Mažeikis 2:0 palaužė Artūro Bružo pasipriešinimą. Merginos, moterys šioje rungtyje nesivaržė.

Šventines rankų lenkimo varžybas organizavo Kūlupėnų seniūnija, sporto klubas ,,Kūlupėnai“, Kretingos kultūros centro Kūlupėnų skyrius.