Lietuvai padovanota 18 prizinių vietų

Vasario 16 d. Skuode įvyko atviras rankų lenkimo turnyras skirtas Lietuvos valstybingumo 100-mečiui paminėti. Turnyre varžėsi sportininkai iš Šakių, Gargždų, Skuodo, Kūlupėnų, varžybose sportininkai buvo suskirstyti į svorio kategorijas. Kūlupėnams atstovavo 9 sportininkai Karolina Narvilaitė, Monika Kripaitė, Kristina Bertašiutė, Erikas Rudelis, Laurynas Jokubaitis, Saulius Kubilius, Aurimas Mažonas, Kęstutis Jokubauskas, Kęstutis Bertašius. Iki 55 kg. svorio kategorijoje Karolina Narvilaitė dešine ranka 2 vieta, kaire 3vieta, iki 65kg. Monika Kripaitė dešine 2 vieta, kaire 1 vieta, iki 65kg. Kristina Bertašiutė dešine 1 vieta, kaire 2, neigaliųjų kategorijoje Kęstutis Jokubauskas dešine ir kaire ranka dvi antros vietos, iki 65kg. Saulius Kubilius dešine ir kaire iškovojo pirmas vietas, iki 75kg. Aurimas Mažonas dešine ranka 2 vieta, kaire 3 vieta, +105kg. kategorijoje Kęstutis Bertašius dešine ranka 1 vieta, kaire 2 vieta. Pasibaigus varžyboms pagal svorio kategorijas vyko absoliučios vyrų ir moterų kovos varžybos.   Dalyvauti galėjo tik svorio kategorijų prizininkai, prizininkės. Moterų absoliučioje kategorijoje pirmą vietą iškovojo Kristina Bertašiutė. Vyrų kategorijoje antra vieta Kęstutis Bertašius.

Klaipėdoje tą pačią dieną vykusiame tarptautiniame turnyre „ Nepriklausomybės taurė" kūlupėniškis Deividas Petrauskas iki 75kg. dešine ranka iškovojo  3 vietą, kaire 2 vietą.

Per Lietuvos gimtadienį iškovota 18 prizinių vietų.