Kūlupėniškių pergalės rankų lenkimo varžybose

Rugsėjo 11 dieną Skuodo rajone, Lenkimų mokyklos sporto salėje vyko jaunimo rankų lenkimo varžybos. Į šias varžybas skuodiškiai pakvietė ir  sporto klubo ,,Kūlupėnai“   komandą, treniruojamą Kęstučio Bertašiaus. Kūlupėniškiams atsirado proga, ruošiantis 2016 metų Lietuvos jaunimo ir suaugusiųjų čempionatams,  pasitikrinti savo sportinę formą. Iki 70 kg svorio kategorijoje Arūnas Kubilius iškovojo II vietą, III vieta atiteko Juliui Platakiui. Iki 80 kg svorio kategorijoje Artūras Narvilas tapo čempionu, o Andrius Taučius laimėjo II vietą. Virš 80 kg svorio kategorijoje čempiono vardą iškovojo Mantas Šoparas, II vietą laimėjo Ernestas Kazlauskas. Absoliučioje svorio kategorijoje I vieta atiteko Mantui Šoparui, II -  Andriui Taučiui, III  vieta - Artūrui Narvilui. Kovos vyko tik dešine ranka. Rankų lenkimo varžybose dalyvavo  virš 30 sportininkų.