Iš Lietuvos jaunimo rankų čempionato - dešimt medalių!

Balandžio 9 dieną Skuode, Bartuvos progimnazijoje vyko Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionatas. Pirmą kartą, kaip atskira komanda, varžėsi ir sporto klubo „Kūlupėnai“ rankų lenkimo komanda: Dovydas Zajenčauskas, Tautvydas Kripas, Dominykas Daukantas, Aurimas Mažonas, Julius Platakis, Marijus Šideikis, Artūras Narvilas, Rokas Grigaliūnas, Andrius Taučius, Erikas Stonkus. Vaikinus treniruoja kūlupėniškis Kęstas Bertašius. Čempionate rankų stiprumą tikrinosi 174 sportininkai iš Šilutės, Radviliškio, Mažeikių, Klaipėdos, Gargždų, Rietavo, Skuodo, Kuršėnų, Šakių, Vilniaus ir Kūlupėnų. Šauniai varžėsi sporto klubo „Kūlupėnai“ rankų lenkimo komanda.

Iki 18 metų amžiaus grupėje  svorio kategorijoje iki 50 kg   kaire ranka Dovydas Zajenčauskas iškovojo III vietą; svorio kategorijoje iki 55 kg Tautvydas Kripas dešine ranka taip pat laimėjo III vietą, o Dominykas Daukantas  lenkdamas dešine ranka tapo Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionu, kaire ranka pelnė bronzos medalį.

Iki 21 metų amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 75 kg Artūras Narvilas kaire ranka lamėjo II vietą, o dešine – tapo Lietuvos čempionu. Svorio kategorijoje iki 80 kg Rokas Grigaliūnas kaire ir dešine rankomis iškovojo sidabro medalius. Iki 85 kg kategorijoje Andrius Taučius dešine ranka užėmė II vietą, o lenkdamas kaire ranka pelnė bronzos medalį.

Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionate sportininkai užėmę I ir II vietas įgijo teisę dalyvauti Europos ir Pasaulio jaunimo rankų lenkimo čempionatuose.

Kūlupėnų bendruomenė sveikina vaikinus ir  komandos trenerį Kęstą Bertašių su pasiektais aukštais sportiniais laimėjimais ir linki dar labiau domėtis rankų lenkimo technikos paslaptimis , pasiekti dar didesnių laimėjimų ir garsinti Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinę mokyklą, sporto klubą „Kūlupėnai“, Kretingos rajoną Lietuvoje rengiamose varžybose.