IV sveikatingumo bėgimas "Kūlupėnai - 2019"

Kovo 11-ąją,  Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, kūlupėniškiai paminėjo susirinkę į ketvirtąjį sveikatingumo bėgimą – „Kūlupėnai – 2019“. Renginį iškilmingai pradėjo Kretingos rajono kultūros centro Kūlupėnų skyriaus vedėja Jovita Rimkuvienė, kuri visus pakvietė susikibti rankomis ir drauge sugiedoti Lietuvos Respublikos himną. Apie 50 kūlupėniškių, pasipuošę tautinėmis vėliavėlėmis, trispalviais balionais ir kita tautine simbolika, susirinko paminėti svarbios Lietuvai šventės.

Sveikatingumo bėgime prie starto linijos  stojo 44 bėgimo mėgėjai. Atskirose amžiaus grupėse nugalėjo ir prizines vietas užėmė: I gr. (gim. 2008 m. ir jaunesnių) – I v. – Nerija Vaičiūtė ir Laimis Talmontas, II v. – Žygimantas Mažonas; III v. – Gintaras Talmontas; II gr. (gim. 2006–2007 m.) – I v. –Kamilė Lukošiūtė ir Mantas Vaičius; II v. – Akvilė Pociūtė ir Matas Raudonius; III v. – Evelina Paukštytė; III gr. (gim. 2000–2005 m.) – I v. – Neringa Špuntovaitė ir Mantas Petrauskas; II v. – Ieva Mažonaitė ir Donatas Jurkevičius; III v. – Gabrielius Talmontas; IV gr. (gim. 1999 m. ir vyresnių) – I v. – Simona Vaičienė ir Aurimas Mažonas; II v. – Reda Pilelienė ir Ernestas Kazlauskas; III v. – Gintarė Pocienė, o vyrų grupėje kartu finišavo ir III vietą užėmė Jonas Benetis ir Rolandas Žiobakas.

Sveikatos grupėje bėgo visos šeimos ir  bėgimo mėgėjai, kurie nuotolį įveikė savo malonumui,  nelenktyniaudami. Gausiausia  šeima buvo Stanislavos ir Kęstučio Talmontų – 5 nariai. Jauniausi bėgimo dalyviai buvo Meida Dambrauskaitė ir Vilius Jašinskas, vyriausi – Alma Daškevičienė ir Jonas Benetis.

Nugalėtojai, prizininkai ir šeimos apdovanoti Kretingos rajono savivaldybės administracijos Kūlupėnų seniūnijos, sporto klubo „Kūlupėnai“, Kalnalio-Kūlupėnų parapijos klebono kun. Mindaugo Nausėdos įsteigtais prizais. Visus šventinio bėgimo dalyvius  karšta arbata ir sausainiais vaišino Kretingos rajono kultūros centro Kūlupėnų skyrius.

Bėgimo organizatoriai dėkoja Vyr. teisėjai Dovilei Višinskienei, varžybų sekretorei Viktorijai Domarkaitei, savanoriams už pagalbą organizuojant sveikatingumo renginį, 

Sporto organizatorė Viktorija Tamošauskienė