Gamtos paminklai
Tamožinės ąžuolas auga pietinėje Tamožinės miško dalyje, šalia senkelio, vadinamo Prancūzkeliu. Kaip ir dera šimtamečiui maždaug 150-200 metų amžiaus paprastajam ąžuolui, jis yra 1,50 m skersmens ir net 4,64 m apimties. Ąžuolas išsišakoja į du kamienus ir siekia 31,5 m aukštį. Nuo seno ąžuolas vadinamas medžių valdovu ir vertinamas kaip ilgaamžiškumo, išminties, jėgos ir ištvermės simbolis. Apie šį mišką ir jame esantį ąžuolyną iki šiol yra žinomi įvairūs padavimai. Esą šventadieniais mišių metu miške vaidendavosi, kildavo vėtros. Kiti sako, kad iš Tamožinės miško ateidavo velniukai ir žaisdami su piemenimis visus aplošdavo. Ilgai neištekančioms merginoms buvo sakoma, kad jas išvešią į Tamožinės mišką, lapėms atiduosią.
Tamožinės miške auganti Tamožinės pušis išsiskiria savo įspūdingu dydžiu. Ne taip dažna, kad paprastosios pušies skersmuo siektų net 1,55 m, o apimtis – 3,9 m, nors tai ir yra labiausiai Lietuvos miškuose paplitusi medžių rūšis. Šis spygliuotis yra 22,6 m aukščio, 1,3 m aukštyje išsišakojantis į du kamienus. Spėjama, kad Tamožinės pušis turėtų būti maždaug 120-140 metų amžiaus.
Dyburių atodanga – tai viena iš įspūdingiausių Minijos upės slėnyje esančių atodangų (plotis – 30 m). Nuo jos viršuje įrengtos apžvalgos aikštelės galima pasigrožėti nuostabiu reginiu, atsiveriančiu į Minijos slėnį. Minijos upė 33 m aukščio Dyburių atodangoje atidengė trijų skirtingų apledėjimų nuogulas, ledyno suklotus uolienų sluoksnius, kurie tarsi metraštis pasakoja apie gamtoje vykusius procesus, suformavusius šį vaizdingą kraštovaizdį.